KETEM İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

KETEM İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN.

Kanser Erken Teşhis ve Eğitim Merkezi Birimi Aile ve Toplum Sağlığı bünyesinde açıldı. Açılışa Sivas Vali Yardımcımız Ömer KALAYLI, Valimizin eşleri muhterem hanımefendi, il sağlık müdürümüz, ilçe protokolümüz, Ak Parti ilçe başkanımız ve yönetimi ve ilçe halkımızın katılımı ile gerçekleştirdik. Son aylarda ilçemizde güzel gelişmelere imzalar atılıyor. Bugün Kanser Erken Teşhis ve Eğitim Merkezimizin açılışını gerçekleştirdik. KETEM Birimimizden ...çevre ilçelerimiz, Koyulhisar, Gölova, Akıncılar ve diğer ilçelerimizdeki vatandaşlarımız İl merkezlerine, uzaklara gitmelerine gerek kalmadan hemen yanı başında, burada gerekli tetkikleri yaptırarak tedavi yollarını bulacaktır.
Unutmayalım ki erken teşhis hayat kurtarır. Kurtaracağımız bir canın bile değeri ölçülemeyeceği aşikardır.

Hükümetimizin yoğun çalışmarı ile sağlık alanında çok önemli mesafeler kat etmiş olan ülkemizde, kansere karşı farkındalık ve erken teşhis hususlarında hizmet verecek olan KETEM Birimi çağımızın en önemli hastalığı ile mücadelede ilçemizdeki ilk adımdır.

Bu kutsal hizmetin verilmesinde desteklerinden dolayı öncelikle Sayın Bakanımıza, Milletvekillerimize, Valimize, Muhterem eşlerine, Siyasilerimize, Bürokratlarımıza ve diğer emeği geçenler ayrı ayrı teşekür ederiz. Hükümetimize ve temsilcilerine ilçemize katkılarından dolayı hasseten teşekkür ederiz. Sağlık çalışanlarımıza hayırlı, başarılı görevler dileriz.
KANSER ERKEN TEŞHİS VE EĞİTİM MERKEZİ Birimimiz ilçemize ve bölgemize hayırlı olsun.