23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZI KUTLARIZ.

 

Belediye Başkanı Fazlı Yüksel’in

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama mesajı.

 

Çocukların bayram edebileceği bir dünya için el ele verelim” dedi. Başkan Fazlı Yüksel mesajında, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 97. kuruluş yıl dönümünü, tüm çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en samimi duygularımla kutlarım. Çocuklara armağan edilen bu özel bayramda daha müreffeh, daha huzurlu ve daha güçlü yarınlar için herkesin geleceğimiz için, çocuklarımız için el ele vermesi gerekmektedir.

 

             Milli iradenin tecelligahı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi, 97 yıldır ilk günkü coşku ve heyecanla, başta çocuklarımız olmak üzere bütün Vatandaşlarımızı barış ve refaha kavuşturmak, onlara daha aydınlık bir gelecek hazırlamak için çalışmaktadır. Ecdadımız birlik ve beraberliğini koruyup, vatan toprakları için üstün mücadeleler vererek, bağımsızlığına ve özgürlüğüne sahip çıkmıştır. Bu ruh ve mücadele ile milli egemenliği tesis edip, 23 Nisan’ı çocuklara armağan eden ilk Meclis, vatan sevgisinin, fedakârlığın, bağımsızlığın, birlik ve beraberliğin timsali olmuştur. Aynı ruh ve heyecan ile bugün de çocukların bayram edebileceği bir dünya için ele ele vermeliyiz.

 

Suşehri olarak bizler, özgürlük ve bağımsızlık meşalesini devredeceğimiz çocuklarımızı milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştiriyoruz. Çocuklarımızın gözlerindeki ışıltıdan aldığımız güç ile yarınları inşa ediyoruz. Bu vesileyle tüm çocuklarımızın ve siz değerli vatandaşlarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum.Aydınlık bir gelecek, mutlu, huzurlu nesiller, müreffeh bir Türkiye hepimizin ortak düşüncesi olmalıdır”.