YENİ İŞ MAKINASI HAYIRLI OLSUN

Araç parkımız her geçen gün daha da güçleniyor.Belediye başkanımız Sayın Fazlı Yüksel'in girişimleri ile Belediyemiz Araç Parkı bünyesine, son sistem 4x4 kazıyıcı-yükleyici (Beko- Loder) iş makinası alındı.

Göreve geldiği tarihten itibaren, Belediyemize yeni iş makinaları kazandırmaya devam edeceğini söyleyen Belediye Başkanımız Fazlı Yüksel, "Belediye hizmetlerinde kullanılacak olan ve 274 bin liraya satın aldığımız iş makinemizin ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Halkımız bizlere güvendi, bizler de onların güvenine layık olmak için çalışıyoruz. Belediyemizin en sıkıntı çektiği konuların başında iş makinesi geliyordu, bu sebeple makine ikmal parkımızı güçlendiriyoruz.Bu doğrultuda gerek iş makinalarımızı gerekse diğer hizmet araçlarımızı yenileyerek hizmetlerimizi daha etkin ve daha seri yapmayı hedefliyoruz.Yenilenen her araç,yapılan her metre yol,döşenen parkeler,doğalgaz hatları, Su hatları,Kanalizasyon hatları ve diğer yapılan hizmetler Suşehri'mizin kazanımlarıdır.Kazanımlarımızın devamı sizlerinde desteği ile sürecektir.

Çok yakında yine bir iş makinasını daha ilçemize kazandırma çalışmamlarımız var.Bu konuda da işlemler tamamlandıktan sonra sizlere bu güzel haberi vemiş olacağız.

İlçemizin gelişmesi, değişmesi için sizlere verdiğimiz sözleri yerine getirme adına çalışmalarımız devam edecektir.